Druga Prva Briva

0
511
Druga Prva Briva

Jedriličarski klub BRIVA u terminu 11.-13.03.2022. organizira regatu PRVA BRIVA koja je ujedno i kvalifikacijska regata klase Optimist za regiju Jug.

Sailwave results for Druga Prva Briva at 11 – 13.03.2022 2022

Druga Prva Briva

11 – 13.03.2022

Competitor List

 
HelmName SailNo Club Nat HelmAgeGroup HelmSex
KIARA RADNIC Cro 1220 JK VAL CRO 2009. F
MARIJETA BOSNIC CRO 220 JK VAL CRO 2008. F
MARUL VLAHOV CRO 1147 JK VAL CRO 2009. M
LOVRE RADNIC CRO 947 JK VAL CRO 2012. M
LUKA DOKOZA CRO 111 JK USKOK CRO 2007. M
ANA GRUBELIC BB JK USKOK CRO 2007. F
JAKOV DOKOZA CRO 1232 JK USKOK CRO 2009. M
ROKO MLINAR CRO 125 JK USKOK CRO 2011. M
LUCIA ZOE JUKIC CRO 1091 JK USKOK CRO 2011. F
VITO SARIC CRO 104 JK USKOK CRO 2011. M
VITO LAV BARANOVIC CRO 1041 JK USKOK CRO 2011. M
TONKA CAR CRO 1081 JK USKOK CRO 2011. F
PAVLE MANDIC CRO 1191 JK USKOK CRO 2007. M
VALENTINA JELIC CRO 1121 JK MORNAR CRO 2009. F
PIA JAKSIC CRO 112 JK MORNAR CRO 2009. F
TOMA MARIC CRO 1122 JK MORNAR CRO 2008. M
MARIN TRUMBIC CRO 1237 JK MORNAR CRO 2008. M
MARIN BIZJAK CRO 1026 JK MORNAR CRO 2010. M
MARTA TUDOR CRO 1085 JK MORNAR CRO 2009. F
NINA MARUSIC CRO 13 JK ZVIR CRO 2009. F
BARTOLO BUCAT CRO 1238 JK ZVIR CRO 2009. M
MAKS IVUSIC CRO 1236 JK ZVIR CRO 2010. M
LUKA IVANCEVIC CRO 1084 JK ZVIR CRO 2010. M
JANA ERCEG CRO 1092 JK ZVIR CRO 2009. F
BENEDIKTA MILICIC CRO 1235 JK ZVIR CRO 2014. F
HELENA NIELSEN CRO 1102 JK ZVIR CRO 2013. F
VICE UGRINIC CRO 1257 JK BRIVA CRO 2007. M
NOA SANGULIN CRO 1255 JK BRIVA CRO 2008. M
IVANO KATIC CRO 1253 JK BRIVA CRO 2009. M
MARKO MATIC CRO 255 JK BRIVA CRO 2008. M
MAROJE MOROFIN CRO 1037 JK BRIVA CRO 2012. M
PETAR ESKINJA CRO 1215 JK BRIVA CRO 2008. M
TONINA UGRINIC CRO 981 JK BRIVA CRO 2009. F
MARCELINA PERICIC CRO 1274 JK BRIVA CRO 2008. F
IGOR UGRINIC CRO 1 JK BRIVA CRO 2010. M
KRIS KATIC CRO 107 JK BRIVA CRO 2012. M
JAKOV ESKINJA CRO 125 JK BRIVA CRO 2010. M
MIRO SANGULIN CRO 25 JK BRIVA CRO 2013. M
MATEJ PESIC CRO 1111 JK BRIVA CRO 2015. M
VITA MARINOVIC CRO 268 JK SPLIT CRO 2012. F
ROZA TABAK CRO 1138 JK SPLIT CRO 2011. F
MISLAV MODRIC CRO 1278 JK SPLIT CRO 2008. M
TOMA GRUBISIC CRO 283 JK SPLIT CRO 2010. M
RITA KLJAKOVIC-GASPIC CRO 1126 JK SPLIT CRO 2010. F
KARLO SAPUNAR CRO 8 JK SPLIT CRO 2012. M
BRANKO MUSTRA CRO 1256 JK SPLIT CRO 2013. M
TEREZA EMMA POUHLCY CRO 12 JK SPLIT CRO 2013. F
MARINA BRESAN CRO 1089 JK TROGIR CRO 2007. F
TEREZA BULICIC CRO 1106 JK TROGIR CRO 2008. F
MAX CARIJA CRO 900 JK TROGIR CRO 2008. M
BRUNA PRINCIVALI CRO 1039 JK TROGIR CRO 2011. F
ANNAMARIA POCZE HUN 508 BSFVK HUN 2008. F
PATRIK NAGY HUN 512 BSFVK HUN 2008. M
REKA FAISZTL HUN 515 BSFVK HUN 2009. F
ABIGEL NEMETH HUN 132 BSFVK HUN 2011. F
AGOST HAJDU-GEIGER HUN 314 VVSI HUN 2007. M
LUKA SKRILE CRO 1218 JK ORSAN CRO 2008. M
MARIN PAMUKLIC CRO 1214 JK ORSAN CRO 2009. M
MARIN DOMJAN CRO 938 JK ORSAN CRO 2010. M
MAROJE GRGIC CRO 1033 JK ORSAN CRO 2009. M
MARK VLADIC CRO 1069 JK ORSAN CRO 2010. M
DENIS KRAGIC MARINIC CRO 796 JK ZENTA CRO 2011. M
NIKOLA FERIC CRO 1008 JK ZENTA CRO 2009. M
TANJA OZRETIC CRO 1003 JK ZENTA CRO 2009. F
ALESANDRO SKOCIC CRO 1259 JK ZENTA CRO 2009. M
LORA DEVIC CRO 1083 JK ZENTA CRO 2010. F
ROKO URODA CRO 18 JK TIJAT CRO 2009. M
JOSIP TAFRA CRO 1319 JK LABUD CRO 2007. M
ROKO CEPIC ZOKIC CRO 1155 JK LABUD CRO 2007. M
BEPO DUPLANCIC CRO 1248 JK LABUD CRO 2009. M
PINA BUBLE CRO 248 JK LABUD CRO 2007. F
IVAN KOKIC CRO 1252 JK LABUD CRO 2011. M
DAVID PALINIC ITA BB JK LABUD CRO 2012. M



Sailwave Scoring Software 2.29.0
www.sailwave.com